Bureau Veritas na Targach Pracy i Przedsiębiorczości 2018

Bureau Veritas na Targach Pracy i Przedsiębiorczości 2018

10 października 2018 roku zaprezentowaliśmy się w Strefie Pracodawców Francuskich na Targach Pracy w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Udało nam się zawrzeć nowe i ciekawe znajomości, które mamy nadzieję, że przekształcą się we współpracę. 
Hasłem przewodnim naszego stoiska było „Plant Your Career”. Miało to zainteresować  osoby, którym nie tylko zależy na pracy ale również na rozwoju.  Do stoiska przyciągał zapach prawdziwej bazylii w doniczce oraz symboliczne gadżety.  Prawdziwym hitem okazały się ołówki zawierające nasiona bazylii, które po zużyciu można zasadzić w doniczce.
Daria Dąże, Elwira Borek oraz Anna Maresz z naszego działu HR oferowały szczególnie pracę w Zespole ds. Dużych Kontraktów Międzynarodowych.  Otrzymały również CV od osób z wykształceniem inżynierskim, zainteresowanych technicznym profilem naszej firmy. Opowiadały o możliwości rozwoju kariery w kierunku audytora lub inspektora.

O godzinie 12  Anna Maresz przeprowadziła dla uczestników Targów Pracy i Przedsiębiorczości otwarte, krótkie szkolenie pt.: „Jak zadbać o swój profil na LinkedIn, aby zwiększyć szanse na zdobycie wymarzonej pracy?”. Była to również okazja do zaprezentowania naszej firmy przed większą publicznością. Wykład spotkał się z dużym zainteresowaniem, o czym świadczyła m.in. liczba pytań zadawanych przez słuchaczy po wystąpieniu
targi_2018-29.JPGtargi_2018-40.JPGtargi_2018-31.JPGtargi_2018-1.JPGtargi_2018-9.JPG
Każdego roku, uczestnictwo w Targach Pracy umożliwia naszej marce zaistnienie jako pracodawca również w świadomości osób spoza – dość specyficznej – branży TIC (Testing, Inspection, Certification). Tegoroczne spotkanie uważamy za wyjątkowo udane i z niecierpliwością czekamy na Targi Pracy i Przedsiębiorczości 2019.

Więcej na temat Targów:

Targi Pracy i Przedsiębiorczości 2018

Targi Pracy i Przedsiębiorczości 2018

Czytaj więcej

Wszystkich zainteresowanych karierą w Bureau Veritas, zapraszamy serdecznie do odwiedzenia strony:

BUREAU VERITAS POLSKA - Kariera BUREAU VERITAS POLSKA - Kariera -

Czytaj więcej

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.